BLOG POKRAČUJE!!!

11. prosince 2009 v 22:00 | ASSASSIN
Ano, čtete správně blog pokračuje ale hmotnost článků se zmenší na 10 měsíčně a už né 40.A také bych ocenil spolupráci pošlete mi recenzi na petroland-roland@seznam.cz a já ji s potěšením vystavím.Nápad s videama zůstává a taky malá poznámka-Čím víc komentářů k textu bude, tím víc bude článků měsíčně.
Roland L. ASSASSIN
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PlayerRiada PlayerRiada | 12. prosince 2009 v 8:02 | Reagovat

Výborně ! Dobře, že to tak snadno nevzdáváš. Pokud někdo kritizuje opodstatněně, je to dobrý námět ke zlepšení, ale pokud jen uráží nevšímej si toho a nenech se odradit. Každý prostě kritizovat umí, jenže sám by nic dohromady nedal.  :-)

2 Marcel od Zvonu Marcel od Zvonu | E-mail | 12. prosince 2009 v 9:31 | Reagovat

No dobrá ASSI, ale huž mi to nedělej...Lekat STarce se nevyplácí...jedna rozprauvka k Té o Gaučovi...: Byl jeden pasáček a měl pár oveček, i divný nápady, no není se čemu divit. Člověka o Samotě napadne lecos a jednou v poledne přiběh do dědiny s křikem: Vlci , vlci ,Pomozte sousedé!...no Ty co nebyli na Políčkách, s ním na Kotár, vyběhli, ale byli tam jen ovce ve stínu, klidně se pasoucí. No poprvé to Jankovi prošlo. Asi za týden To Janek zkusil znova, přeběhl kotár na druhou stranu a zpod kopce křičel na Ty co na záhumenkách se dřeli do úmoru: Lidi, pomoc, Pomóc, Vlci , vlci útočí!?...no vyběhli za ním s motykama, až na kopec a zase, nic...no teď se to již neobešlo bez pár ždůchanců a herd násadou do zad. Uplynulo 10 dní, a ozvalo vlčí vytí: WAUůúgh.. a když se Smečka dala dohromady , vyrazila na kotár...Janko běží nad dědinu, volá, kříčí : Vlci ,vlci ,pomóc,.... a to samé stihnul ještě nad poli na druhé straně , a NIC. Nikdo si ho nevšímal, nikdo na pomoc nepřiběhl...Vlci Janka sežrali i s vovcema. Mám Ti snad Assassine, vykládat, jaké z toho plyne poučení?! Tož si Své činy a rozhodnutí v Budoucnocti...sakra dobře rozmysli, Hmmm, taky se říká:,,Vyřčeně i napsané Slovo, již ani párem volů, do ,,huby,, či na klávesnici... nevrátíš!,, že...Marcel od Zvonu

3 Navstevnik Navstevnik | 13. prosince 2009 v 2:11 | Reagovat

Hmotnost clanku? wtf? To je dost blbe slovni spojeni...  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama